Dokumenty
Baza dokumentów
Filtry| Rodzaj/Numer | Tytuł dokumentu |
Data podpisania |
|---|---|---|
|
Obwieszczenie PBI/6220/15/2021/6 |
Obwieszczenie zawiadomienie o sprostowaniu omyłki pisarskiej w zawiadomieniu znak PBI.6220.15.2021.1. | 2021-11-30 |
|
Obwieszczenie PBI/6220/23/2021/2 |
Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: budowie centrum logistycznego wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną na działce o numerze geodezyjnym 5/31 w obrębie ewidencyjnym Kaliszki, gmina Biała Piska, powiat piski. | 2021-11-26 |
|
Obwieszczenie BI.RUZ./ZUZ.3./159/2021/MA |
Zawiadomienie | 2021-11-24 |
|
Obwieszczenie PBI/6220/20/2021/2 |
Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: budowie farmy fotowoltaicznej o łącznej mocy do 2,5 MW na działce o numerze geodezyjnym 126 w obrębie ewidencyjnym Ruda, gmina Biała Piska. | 2021-11-23 |
|
Obwieszczenie PBI/6733/8/2021 |
Obwieszczenie zawiadomienie o wniesieniu odwołania od decyzji z dnia 05.11.2021 r. znak PBI.6733.8.2021 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji: „budowa stacji bazowej telefonii komórkowej operatora P4. Lokalizacja inwestycji na działce o numerze geodezyjnym 271/9 w obrębie ewidencyjnym Biała Piska – miasto”. | 2021-11-23 |
|
Obwieszczenie PBI/6730/91/2021 |
Obwieszczenie zawiadomienie o zebranych dowodach przed wydaniem decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji: budowa wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego na działce o numerze geodezyjnym 68/21 w obrębie ewidencyjnym Biała Piska-miasto. | 2021-11-19 |
|
Obwieszczenie PBI/6730/92/2021 |
Obwieszczenie zawiadomienie o zebranych dowodach przed wydaniem decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji: budowa wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego na działce o numerze geodezyjnym 66/26 w obrębie ewidencyjnym Biała Piska-miasto. | 2021-11-19 |
|
Obwieszczenie PBI/6730/90/2021 |
Obwieszczenie zawiadomienie o zebranych dowodach przed wydaniem decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji: budowa wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego na działce o numerze geodezyjnym 68/25 w obrębie ewidencyjnym Biała Piska – miasto. | 2021-11-18 |
|
Obwieszczenie PBI/6220/14/2021/6 |
Obwieszczenie o wezwaniu Inwestora do uzupełnienia karty informacyjnej przedsięwzięcia dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na: budowie kanalizacji sanitarnej i oczyszczalni ścieków dla m. Świdry Kościelne na działkach o numerach geodezyjnych 4/25, 4/17, 4/16, 4/15, 4/39, 4/54, 2/4, 1/12, 1/5, 1/13, 41/7, 41/5, 41/55, 63/1, 26/79, 26/71, 26/80, 59/2, 59/4, 31, 62/3, 63/2, 58/1, 57/1, 56/1, 55/1, 52/2, 51/2, 7/1, 6/1, 6/2, 5/2, 4/38, 3, 2/1, 32, 30/3, 67/1, 45 w obrębie ewidencyjnym Cibory, gmina Biała Piska. | 2021-11-18 |
|
Obwieszczenie GGO/6220/1.5/2020 |
Obwieszczenie o wydanej decyzji | 2021-11-18 |


















