BIP Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej

Biuletyn Informacji Publicznej

Przedłużono termin zawieszenia osobistego udzielania porad prawnych

Informujemy, że w związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z koronawirusem, do odwołania przedłużono termin zawieszenia działalności punktów niepłatnej pomocy prawnej na zasadzie osobistego udzielania porad w punktach w Białej Piskiej i Piszu.

Jednocześnie informujemy, że w tym czasie organizuje się udzielanie porad przez telefon lub drogą e-mailową.

W celu uzyskania porady należy wypełnić załączony wniosek z oświadczeniem o niemożności pokrycia kosztów odpłatnej porady. Skan podpisanego wniosku i oświadczenia należy przesłać na adres mailowy sekretariat@powiat.pisz.pl. Telefonicznie lub mailowo zostanie umówiony termin porady. W taki sam sposób odbędzie się porada.


Po udzielonej nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczonym nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim osoba uprawniona będzie poinformowana o możliwości przekazania anonimowej opinii na adres mailowy sekretariat@powiat.pisz.pl lub listownie na adres Starostwa Powiatowego w Piszu (ul. Warszawska 1, 12-200 Pisz).

Wszelkie zapytania na temat funkcjonowania punktów nieodpłatnej pomocy prosimy kierować pod numer Starostwa Powiatowego w Piszu 87 425 47 00.

Pliki do pobrania:
Data powstania: poniedziałek, 4 maj 2020 14:18
Data opublikowania: poniedziałek, 4 maj 2020 14:22
Opublikował(a): Marta Zysk
Zaakceptował(a): Marta Zysk
Artykuł był czytany: 281 razy