BIP Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej

Biuletyn Informacji Publicznej

Wdrożono nowe narzędzia kontaktu z rolnikami

W związku z obostrzeniami wprowadzonymi na skutek pandemii koronawirusa, Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w OIsztynie uruchomił dodatkowe narzędzia kontaktu z klientami. Na stronie internetowej www.wmodr.pl działa cz@t, który umożliwia specjalistom ośrodka stały kontakt z rolnikami. Porady udzielane są w zależności od wybranej kategorii branżowej, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 - 15.00. Na pytania pracownicy odpowiadają także z sekcji wmodr.pl/kontakt, poprzez formularz kontaktowy.

Kolejna z dostępnych form kontaktu to bezpłatna, mobilna aplikacja ODR Olsztyn za pośrednictwem której można nie tylko umówić spotkanie z doradcą, ale monitorować informacje o terminach atestów opryskiwaczy, polis ubezpieczeniowych lub śledzić aktualne zagrożenia wynikające z pojawienia się organizmów szkodliwych w uprawach. Instalując aplikację z play.google.com rolnicy zyskają dostęp do aktualności branżowych i opieki doradcy.

Nowa strategia komunikacji uwzględnia również potrzeby interakcji samych rolników. Z myślą o dedykowanej, bezpiecznej przestrzeni wirtualnej, stworzono FORUM. Platforma komunikacyjna forum.wmodr.pl ułatwia wymianę informacji, doświadczeń z zakresu rolnictwa, Wspólnej Polityki Rolnej oraz dobrych praktyk.

 

Data powstania: wtorek, 28 kwi 2020 09:12
Data opublikowania: wtorek, 28 kwi 2020 09:18
Opublikował(a): Marta Zysk
Zaakceptował(a): Marta Zysk
Artykuł był czytany: 73 razy