BIP Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej

Biuletyn Informacji Publicznej

Złóż wniosek o dofinansowanie usunięcia folii rolniczej

Gmina Biała Piska składa wniosek do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie o dofinansowanie usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

 W związku z tym rolnicy z gminy Biała Piska, którzy są zainteresowani usunięciem folii rolniczej, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i opakowań typu Big Bag, mogą składać wnioski do Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej. Termin składania dokumentów upływa 25 października.

Druk wniosku można odebrać w Urzędzie Miejskim w Białej Piskiej (pokój nr 15) lub pobrać ze strony internetowej (załączniki poniżej).

W przypadku otrzymania dofinansowania ogłosimy przetarg i ustalimy zasady zbierania, transportu i zagospodarowania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej. Dofinansowanie do 1 tony odpadów wynosi 500 zł.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Białej Piskiej (pokój nr 15) lub pod numerem telefonu 87 424 13 65 / 87 424 13 70.

Informacja o programie dostępna jest na stronie internetowej:

http://nfosigw.gov.pl/oferta-finansowania/srodki-krajowe/programy-priorytetowe/usuwanie-folii-rolniczych/nabor-2019/

Pliki do pobrania:
Data powstania: środa, 9 paź 2019 08:52
Data opublikowania: środa, 9 paź 2019 08:56
Opublikował(a): Marta Zysk
Zaakceptował(a): Marta Zysk
Artykuł był czytany: 417 razy