BIP Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej

Biuletyn Informacji Publicznej

Spotkanie dla przedsiębiorców "Głos Biznesu"

Burmistrz Białej Piskiej zachęca przedsiębiorców z gminy Biała Piska do wspólnego stworzenia „Głosu Biznesu”. Idea ta opiera się na dobrowolnym zrzeszeniu osób prowadzących działalność gospodarczą na terenie gminy Biała Piska, którzy chcieliby mieć realny wpływ na politykę rozwoju naszej gminy.

Z uwagi na fakt, iż im większa różnorodność, tym większe zrozumienie potrzeb, zaproszenie kierowane jest do dużych i małych przedsiębiorców. Skład „Głosu Biznesu”byłby otwarty co oznacza, że w każdej chwili można byłoby do niego dołączyć.

Zadaniem „Głosu Biznesu” byłoby pełnienie nieformalnej funkcji opiniodawczo-doradczej, reprezentowanie lokalnego środowiska gospodarczego i wspieranie burmistrza w kwestiach dotyczących rozwoju gospodarczego.

To nie tylko wyjście naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i wsłuchanie się w ich potrzeby, ale także chęć zaangażowania do zacieśnienia współpracy na linii biznes – samorząd.

Spotkania z przedsiębiorcami odbywały się raz na kwartał. Na spotkaniach byłyby omawiane sprawy dotyczące przedsiębiorców, w tym te kwestie, które przedsiębiorcy chcieliby poruszyć podczas spotkań Rady Miejskiej w Białej Piskiej.

Spotkanie organizacyjne w ww. sprawie odbędzie się 28 maja o godz. 18.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białej Piskiej.

Ze względów organizacyjnych zapisy na spotkanie przyjmuje Urząd Miejski w Białej Piskiej pod nr tel. 87 4241 374, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 – 15.00.

Data powstania: wtorek, 30 kwi 2019 07:27
Data opublikowania: wtorek, 30 kwi 2019 07:29
Opublikował(a): Marta Zysk
Zaakceptował(a): Marta Zysk
Artykuł był czytany: 402 razy