BIP Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej

Biuletyn Informacji Publicznej

Wybory zarządów osiedla w Białej Piskiej i Bemowie Piskim

Burmistrz Białej Piskiej w związku z upływem kadencji organów jednostek pomocniczych gminy Biała Piska zarządza wybory Przewodniczącego i Zarządu Osiedla w Białej Piskiej i Bemowie Piskim.

 

Zarząd Osiedla Nr 1 w Białej Piskiej

Osiedle obejmuje swoim zasięgiem ulice miasta: I Marszałka RP Piłsudskiego, Kolejowa, Kościuszki, Łąkowa, Sikorskiego, Sportowa, Dolna, Krótka, Bolesława Prusa, Sienkiewicza, Słowackiego, Warszawska, Żeromskiego, Parkowa, Zielona.

Wybory odbędą się podczas ogólnego zebrania mieszkańców w dniu 18 lutego 2019 r. o godz. 17.00 w siedzibie Referatu Robót Publicznych i Gospodarki Mieszkaniowej Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej (ul. Sikorskiego 21A) - 1 termin.

O ile w pierwszym terminie zebrania nie będzie uczestniczyć co najmniej 1/5 uprawnionych do głosowania, wyznacza się II termin zebrania mieszkańców Osiedla Nr 1 w Białej Piskiej na dzień 18 lutego 2019 r. o godz. 17.15.

Funkcję Przewodniczącego zebrania będzie pełnił wyznaczony pracownik Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej.

 

Zarząd Osiedla Nr 2 w Białej Piskiej

Osiedle obejmuje swoim zasięgiem ulice miasta: Plac Adama Mickiewicza, Stefana Batorego, Kajki, Cicha, Polna, Słoneczna, Różana, Wiśniowa, Handlowa, Moniuszki, Konopnickiej, Ogrodowa, Targowa, Witosa, Mazurska, Warmińska.

Wybory odbędą się podczas ogólnego zebrania mieszańców w dniu 19 lutego 2019 r. o godz. 17.00 w siedzibie Szkoły Podstawowej w Białej Piskiej (ul. Moniuszki 7) - 1 termin. 

O ile w pierwszym terminie zebrania nie będzie uczestniczyć co najmniej 1/5 uprawnionych do głosowania, wyznacza się II termin zebrania mieszkańców Osiedla Nr 2 w Białej Piskiej na dzień 19 lutego 2019 r. o godz. 17.15.

Funkcję Przewodniczącego zebrania będzie pełnił wyznaczony pracownik Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej.

 

Zarząd Osiedla w Bemowie Piskim

Osiedle obejmuje swoim zasięgiem ulice: Generała Bema, Kętrzyńskiego, Kwiatowa, Lipowa, Pocztowa.

Wybory odbędą się podczas ogólnego zebrania mieszkańców w dniu 20 lutego 2019 r. o godz. 17.00 w świetlicy osiedlowej w Bemowie Piskim - 1 termin.

O ile w pierwszym terminie zebrania nie będzie uczestniczyć co najmniej 1/5 uprawnionych do głosowania, wyznacza się II termin zebrania mieszkańców Osiedla w Bemowie Piskim na dzień 20 lutego 2019 r. o godz. 17.15.

Funkcję Przewodniczącego zebrania będzie pełnił wyznaczony pracownik Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej.

 

Porządek ogólnego zebrania mieszkańców:

  • Otwarcie zebrania i stwierdzenie kworum,
  • Wybór komisji skrutacyjnej do przeprowadzenia wyborów organów Zarządu Osiedla,
  • Wybór przewodniczącego Zarządu Osiedla,
  • Wybór członków Zarządu Osiedla,
  • Zakończenie zebrania.

 

Burmistrz Białej Piskiej

Beata Sokołowska

Data powstania: środa, 6 lut 2019 08:33
Data opublikowania: środa, 6 lut 2019 08:49
Opublikował(a): Administrator
Zaakceptował(a): Administrator
Artykuł był czytany: 1517 razy