BIP Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej

Spotkanie informacyjne dotyczące Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, edycja 2019, oraz Programu Rozwoju organizacji Obywatelskich, które odbędzie się 13 grudnia 2018 roku o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ełku, ul. Piłsudskiego 4 w Ełku.

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO) to rządowy Program dotacyjny dla organizacji pozarządowych, w ramach którego dofinansowywane są projekty wpisujące się w cel jakim jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne. W załączniku skrótowa informacja na temat Programu. Z kolei celem strategicznym Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO) jest budowa silnego, sprawnego, różnorodnego i niezależnego sektora organizacji obywatelskich.

Podczas spotkania przedstawiciel Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego przybliży Państwu Regulamin konkursu FIO 2019, założenia Programu PROO oraz odpowie na pytania związane z tymi programami.

 

Wsparcie organizacyjne:

Urząd Miasta Ełku ul. Piłsudskiego 4

Ełckie Centrum Obywatelskie – Stowarzyszenie Adelfi ul. Małeckich 3/1

Ośrodek animacyjno-doradczy FIO Warmia Mazury Lokalnie w Ełku – Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA ul. Małeckich 3/30

Data powstania: poniedziałek, 10 gru 2018 07:28
Data opublikowania: poniedziałek, 10 gru 2018 07:38
Data przejścia do archiwum: piątek, 14 gru 2018 07:35
Opublikował(a): Administrator
Zaakceptował(a): Administrator
Artykuł był czytany: 136 razy