BIP Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej

Spotkanie w sprawie programu "Czyste Powietrze"

Uwaga zmiana terminu spotkania. 18 października 2018 r. o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej ( Referat Robót Publicznych i Gospodarki Komunalnej, ul. Sikorskiego)

Informujemy, że z przyczyn organizacyjnych niezależnych od Burmistrza Białej Piskiej spotkanie zorganizowane w ramach projektu „Czyste powietrze” Ministerstwa Ochrony Środowiska odbędzie się w dniu 18 października 2018 r. o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej ( Referat Robót Publicznych i Gospodarki Komunalnej, ul. Sikorskiego).

W ramach tego programu właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków.

Program  koncentruje się na termomodernizacji oraz efektywnym zarządzaniu energią w gospodarstwach domowych, co pozwoli zmniejszyć ilość zużywanej energii cieplnej  i rzeczywiste oszczędności finansowe. Zyska na tym również stan środowiska naturalnego, dzięki ograniczeniu emisji pyłów, gazów cieplarnianych i innych substancji.

Program Priorytetowy Czyste Powietrze daje możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego.

 

 

Pliki do pobrania:

Data powstania: piątek, 21 wrz 2018 14:54
Data opublikowania: piątek, 21 wrz 2018 14:56
Data przejścia do archiwum: piątek, 12 paź 2018 10:03
Opublikował(a): Administrator
Zaakceptował(a): Administrator
Artykuł był czytany: 587 razy