BIP Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej

Reprezentacja siatkarzy Gminy Biała Piska na IV miejscu w Polsce

Szanowni Państwo,

w dniach 10-11 marca 2018 r. reprezentacja Gminy Biała Piska uczestniczyła w Otwartych Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Klubów Amatorskich w Warszawie, w których zajęła wysokie IV miejsce. Nasza drużyna pokazała, że potrafi walczyć z najlepszymi zespołami w Polsce, których było na tych mistrzostwach aż 48. Otwarte Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Klubów Amatorskich to największa impreza tego typu w Europie, a zarazem w Polsce. Co roku uczestniczą w niej ekipy amatorskie, półprofesjonalne, akademickie i takie, które mają  w swoim składzie bardzo doświadczonych zawodników.

W imieniu własnym oraz wszystkich mieszkańców serdecznie dziękuję zawodnikom za godne reprezentowanie Gminy Biała Piska i gratuluję osiągniętego wyniku.

Skład zespołu: Jeżewski Arkadiusz, Borawski Arkadiusz, Brodowski Marcin, Chojnowski Łukasz, Grabowski Bogusz, Gutowski Michał, Osiecki Tomasz, Piszczak Rafał, Romankiewicz Mateusz, Sobczak Bartek, Żbikowski Rafał.

Szczególne podziękowania składam Zastępcy Burmistrza Panu Andrzejowi Braun, który osobiście przez cały turniej wspierał naszą drużynę, a także Panom Rafałowi Żbikowskiemu i Michałowi Gutowskiemu, którzy zorganizowali wyjazd i drużynę, która tak dzielnie walczyła i dzięki której Nasza Gmina wyróżniła się w kraju w kolejnej dyscyplinie sportowej.

Data powstania: czwartek, 12 kwi 2018 14:24
Data opublikowania: czwartek, 12 kwi 2018 14:41
Data przejścia do archiwum: czwartek, 24 sty 2019 11:25
Opublikował(a): Administrator
Zaakceptował(a): Administrator
Artykuł był czytany: 458 razy