BIP Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej

Zaproszenie na spotkania dotyczące opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju

Lokalna Grupa Działania „Mazurskie Morze” zaprasza na spotkania informacyjno-konsultacyjne dotyczące opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju, która będzie obowiązywała do roku 2020. Jest to dokument regulujący sprawy związane z otrzymaniem dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”. Dokument ten będzie dotyczył m.in. takich spraw jak rodzaje projektów do dofinansowania oraz kryteria wyboru projektów do dofinansowania.

 

Spotkania posłużą m.in. do analizy mocnych i słabych stron, szans i zagrożeń, a także do wskazania celów, które ma realizować nowa strategia rozwoju.

 

Planowany czas każdego spotkania to 2 godziny. W każdej gminie spotkania będą miały podobny charakter.

 

Prosimy o udział w spotkaniach oraz pomoc w opracowaniu Lokalnej Strategii Rozwoju, z której korzystać będą mogli wszyscy mieszkańcy obszaru LGD Mazurskie Morze.

Zachęcamy również do wypełnienia, załączonej do zaproszenia, ankiety badawczej i przekazanie jej do Biura LGD tradycyjną pocztą lub drogą elektroniczną (biuro@lg.mazurskiemorze.pl), albo zabranie jej ze sobą na spotkanie informacyjno-konsultacyjne.

Spotkania odbywać się będą według załączonego harmonogramu.

Pliki do pobrania:

Data powstania: poniedziałek, 24 sie 2015 08:07
Data opublikowania: poniedziałek, 24 sie 2015 08:12
Data przejścia do archiwum: czwartek, 3 sty 2019 07:42
Opublikował(a): Administrator
Zaakceptował(a): Administrator
Artykuł był czytany: 1034 razy