BIP Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej

Przedszkolak bezpieczny na drodze

16 kwietnia 2013r. w ramach realizacji priorytetu "Każde dziecko jest ważne, dlatego robimy wszystko, aby czuło się zdrowe, szczęśliwe i bezpieczne"odbyło się spotkanie z policjantem Panem Grzegorzem Rągiem z Komisariatu Policji w Białej Piskiej.Dzieci bardzo serdecznie powitały gościa i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówi.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Pan Policjant przybliżył dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych. Dzieci obejrzały film edulkacyjny dotyczacy kwestii bezpieczeństwa. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy.
Dzieci podziękowały Panu policjantowi za dobre rady oraz wręczyły pamiątkowy dyplom i kwiaty. Po tym spotkaniu na pewno żaden przedszkolak nie będzie obawiał się spotkania z policjantem i będzie wiedział, że jest on jego przyjacielem, który chętnie służy pomocą.

Serdecznie dziękujemy Panu policjantowi, że znalazł czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami. Dziękujemy również Pani Karolinie- mamie naszego Marcinka za pomoc w przygotowaniu spotkania.
Data powstania: piątek, 26 kwi 2013 13:02
Data opublikowania: piątek, 26 kwi 2013 13:24
Opublikował(a): Jagoda Frąckiewicz
Zaakceptował(a): Jagoda Frąckiewicz
Artykuł był czytany: 1248 razy