BIP Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej

Sukcesy naszych przedszkolaków

Wszelkie podejmowane przez nas działania mają na celu rozwijanie potrzeb dzieci zgodnie z ich wrodzonym potencjałem. Jednym ze sposobów, dzięki któremu to osiągamy, są zajęcia plastyczne, podczas których dzieci rozwijają swoje zdolności i zainteresowania poznając różne techniki plastyczne i wykorzystując, czasami niecodzienne materiały - w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu.
Z wielką chęcią bierzemy udział w wielu konkursach plastycznych różnego szczebla. Prace wykonywane przez dzieci pod opieką wychowawczyń są niezwykle barwne i pomysłowe. I chociaż nie zawsze zdobywają laury, zdarza się, że wywołują zachwyt komisji konkursowych i zostają nagrodzone. My także organizujemy konkursy plastyczne i wiemy z własnego doświadczenia, że nie jest łatwo wybrać najlepszą pracę wśród setek pięknych prac, w wykonanie których dzieci zawsze bardzo się angażują i wkładają swoje serce… Dlatego każda nagroda i wyróżnienie są wielkim osiągnięciem naszych podopiecznych, z którego wspólnie bardzo się cieszymy!
Miło nam poinformować, że w bieżącym roku szkolnym wyróżnienia w konkursie powiatowym organizowanym przez Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej pod hasłem „Drzewa w moim środowisku” zdobyły: Natalia Lutrzykowska z grupy „Kropelki”, Kasia Antoniak z grupy „Biedronki”, Amelka Żyłowska z grupy „Misie” oraz Zuzia Kozłowska z grupy „Promyki”. Wyróżnione prace zamieszczono na wydanym przez szkołę kalendarzu ściennym na rok 2013.
W gminnym konkursie plastycznym „Jesienne obrazy i leśne ludki” zorganizowanym przez Zespół Szkół w Drygałach wyróżnienia zdobyły Anielka Ślęzak i Natalia Zysk z grupy „Kropelki”.
W ogólnopolskim konkursie plastycznym pod hasłem „Moja ulubiona postać z bajki” zorganizowanym przez Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Bajkowe Przedszkole” w Stąporkowie wyróżnienia otrzymały Anielka Ślęzak i Alicja Zyśk z grupy „Kropelki”.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 

Data powstania: piątek, 15 lut 2013 15:16
Data opublikowania: piątek, 15 lut 2013 15:17
Opublikował(a): Jagoda Frąckiewicz
Zaakceptował(a): Jagoda Frąckiewicz
Artykuł był czytany: 1313 razy